ФК Царско село vs Локомотив София

21.05.2022 | 19:15
"Арена Царско село", София

Кратък Преглед

Царско село и Локомотив София завършиха 1:1 в последен мач от елита. Гостите поведоха чрез Циряк, а в 73-ата минута Андрей Йорданов изравни. В края на първото полувреме Венци Христов пропусна дузпа, а същото се случи и в добавеното от съдията време, но тогава пропусна Мартин Кавдански.

ЦАРСКО СЕЛО: 22. Хадим Ндиае, 3. Мартин Кавдански – к, 4. Валентино Пулиезе (90` 24. Алесандро Мартела), 8. Айуб Абу, 10. Реди Каса (84′ 9. Юсуфа Афа), 16. Алесандро Копола, 19. Лукас Мартинс, 23. Седрик Каломбо (73′ 11. Андрей Йорданов), 44. Николай Николаев, 66. Давиде Витурини (90′ 20. Фелипе Ронкети), 91. Венцислав Христов (90` 21. Стефано Палмучи)