ФК Царско село vs Черно море

02.07.2020 | 20:45
"Арена Царско село", София

Кратък Преглед

Царско село понесе тежко поражение от Черно море с 1:4 и пропусна възможността да си гарантира оставането в efbet Лига. При така стеклите се обстоятелства отборът ще продължи участието си в първенството в нова група с три отбора заедно с Ботев Враца и Дунав Русе.

Мачът на стадион „Арена Царско село“ започна с ранен гол за Черно море още в 5-ата минута, а негов автор бе Илиан Илиев. Малко по-късно варненци вкараха и второ попадение отново дело на Илиев.

Царско село се върна в мача с гол от дузпа, която Георги Минчев реализира. Самият Минчев бе съборен в наказателното поле и реферът отсъди 11-метров наказателен удар.

През второто полувреме Черно море отбеляза още два гола чрез Матиан Курьор и Исмаил Иса.

Вратарят Джони Пласид хвана дузпа, която Иса изпълни.

Черно море завърши мача с 10 човека заради червен картон на Мирослав Енчев.

Дебют за Царско село направи Дилян Георгиев, който се появи на терена в 86-ата минута. Това е третият млад футболист, на когото Любослав Пенев дава шанс да дебютира в професионалния футбол. В предишните мачове подобен шанс получиха Тома Ушагелов и Влади Иванов.

ЦАРСКО СЕЛО – ЧЕРНО МОРЕ 1:4
0:2 Илиев 5, 19, 1:2 Минчев 35-д, 1:3 Курьор 60, 1:4 Иса 88

ЦАРСКО СЕЛО: Джони Пласид, Румен Гьонов (86 – Дилян Георгиев), Мартин Кавдански, Хулио Родригес, Ивайло Иванов (64 – Шарлестон), Дилан Бахамбула (45 – Тома Ушагелов), Уесли Ната, Андерсон, Георги Минчев (64 – Симеон Мечев), Мирослав Будинов