Царско село загуби с 0:1 при гостуването на ЦСКА 1948. Футболистите на Антони Здравков създадоха достатъчно на брой голови положения, но отново не успяха да отбележат гол. В 70-ата минута домакините останаха с човек по-малко заради червен картон на Деян Лозев, а голът отбеляза Галин Иванов през първото полувреме.

В 29-ата минута Царско село инкасира попадение след удар на Галин Иванов и нещастен рекошет в крака на Венци Василев, което заблуди Янко Георгиев.

Царско село създаде няколко чудесни ситуации пред Даниел Наумов, които обаче не завършиха с голов удар.

През второто полувреме „царете“ овладяха играта и натиснаха своя съперник, но така и не успяха да отбележат така важния гол във вратата на Наумов, който няколко пъти успя да спаси.

ЦСКА 1948 – ЦАРСКО СЕЛО 1:0
1:0 Галин Иванов 29′

ЦАРСКО СЕЛО: 1. Янко Георгиев, 6. Иван Бандаловски – К, 7. Александър Александров, 10. Лъчезар Балтанов, 11. Миси Мезу (60′ 9. Милчо Ангелов), 14. Христо Попадийн, 17. Никола Колев (89′ 13. Божидар Томовски), 20. Петър Атанасов (46′ 89. Лукас Диас), 22. Милан Йокич (46′ 8. Ален Стеванович), 26. Венцислав Василев (46′ 3. Мартин Кавдански), 93. Васил Шопов