Царско село претърпя домакинска загуба с 0:3 от Ботев Враца и по този начин със сигурност ще играе бараж за оставане с един от отборите от Втора лига.

През първото полувреме мачът бе равностоен, а Царско село пропусна няколко изгодни положения.

През втората част водения от Любослав Пенев отбор натисна своя съперник и създаде напрежение в наказателното поле на Красимир Костов, но инкасира два гола в рамките на няколко минути. Първо Петър Атанасов вкара от далечно разстояние, а след това отново той се разписа след грешка на Джони Пласид.

Крайното 0:3 оформи Чавдар Ивайлов в 74-ата минута.

ЦАРСКО СЕЛО – БОТЕВ ВРАЦА 0:3
0:1 Петър Атанасов 61, 0:2 Петър Атанасов 68, 0:3 Чавдар Ивайлов 74

ЦАРСКО СЕЛО: Джони Пласид, Румен Гьонов, Хулио Родригес, Лео Фиораванти (79 – Тома Ушагелов), Реян Даскалов, Симеон Мечев, Дилан Бахамбула (70 – Антонио Георгиев), Уесли Ната, Андерсон, Георги Минчев, Мирослав Будинов