Царско село и Етър завършиха наравно 2:2 в драматичен мач игран на стадион „Арена Царско село“. Гостите от Велико Търново водеха в резултата с 2:0 2 минути преди края на срещата, но непримиримите футболисти на Никола Спасов успяха да изравнят.

Първото полувреме завърши без попадения 0:0, като липсваха и чисти голови положения. „Болярите“ се възползваха от първата грешка в защитата на Царско село. Милчо Ангелов бе изведен в изгодна позиция и реазилиза за 0:1 в 55-ата минута. Само 5 минути по-късно Етър вкара и второ попадение чрез Дино Мартинович.

Царско село натисна съперника в последните минути и заслужено стигна до два гола, с които успя да изравни резултата. Първо в 88-ата минута Дилан Бахамбула се озова в изгодна позиция в наказателното поле и с прострелен удар намали. В даденото от рефера 3-минутно продължение се разписа и централният бранител Густаво Карбониери. Той засече с глава центриране на Дамиен Мари и вкара топката в далечния на вратаря ъгъл.

ЦАРСКО СЕЛО – ЕТЪР 2:2
0:1 Ангелов 55, 0:2 Мартинович 60, 1:2 Бахамбула 88, 2:2 Карбониери 90+3

ЦАРСКО СЕЛО: Джони Пласид, Реян Даскалов, Мартин Кавдански, Густаво Карбониери, Ивайло Марков, Серкан Юсеин (63 – Антонио Георгиев), Уесли Ната, Дилан Бахамбула, Родни Антуи, Андерсон Кордейро (64 – Дамиен Мари), Венцислав Христов (66 – Георги Минчев)