ФК Царско село vs Ботев Враца

06.08.2021 | 18:45
"Арена Царско село", София

Кратък Преглед

Царско село загуби домакинството си на Ботев Враца с 1:2 в третия мач от началото на първенството. Още в във втората минута гостите поведоха след попадение на Мирослав Маринов.

В края първата част Димо Бакалов успя да изравни. Той се разписа с глава след центриране отдясно.

Гостите направиха бърза контраатака в 81-ата минута, когато защитата на Царско село не успя да се организира по най-добрия начин и Александър Александров си вкара автогол.

Преди това футболистите на Тони Здравков бяха натиснали съперника в търсене на победно попадение, което обаче не се случи.

ЦАРСКО СЕЛО – БОТЕВ ВРАЦА 1:2
0:1 Мирослав Маринов 2′, 1:1 Димо Бакалов 45′, 1:2 Александър Александров (авт) 81′

ЦАРСКО СЕЛО: 1. Янко Георгиев, 6. Иван Бандаловски, 7. Димо Бакалов, 8. Ален Стеванович (64′ 20. Петър Атанасов), 10. Лъчезар Балтанов, 21. Венцислав Василев, 22. Милан Йокич (64′ 12. Лукас Диас), 25. Александър Александров, 29. Миси Мезу (73′ 9. Милчо Ангелов), 93. Христо Христов, 93. Васил Шопов