Черно море vs ФК Царско село

06.03.2020 | 17:30
"Тича", Варна

Кратък Преглед

Царско село загуби гостуването си на Черно море с 0:1 след нелеп гол, който „царете“ допуснаха в края на първото полувреме. В 33-ата минута реферът отсъди много според фаул пред наказателното поле на Джони Пласид, а след изпълнението топката срещна крака на Даниел Димов, излъга вратаря и влезе в мрежата.

Мачът започна с натиск на Царско село и няколко интересни ситуации пред вратата на Черно море. В 13-ата минута Ивайло Марков центрира, Будинов игра с глава, но право в ръцете на Митрович. Последваха още две любопитни ситуации пред вратата на домакините, но само малко разконцентрираност от страна „царете“ не доведе до попадение.

В 33-ата минута реферът Владимир Вълков отсъди спорно нарушение на границата на наказателното поле. Домакините изпълниха, топката се отби нелепо в крака на Даниел Димов, заблуди вратаря и влезе в мрежата на Джони Пласид.

Второто полувреме бе равностойно и двата отбора не успяха да създадат чисти голови възможности до последните 5 минути. В 85-ата минута Андерсон Кордейро бе изведен в добра позиция, нахлу в наказателното поле, въпреки опитите на защитник на Черно море да го фаулира. От легнала позиция Андерсон стреля, но Митрович спаси.

В последната минута „царете“ имаха нова добра възможност, но шута на Реян Даскалов бе блокиран.

Дебют за Царско село направи новото попълнение Лео Фиораванти, който преди няколко дни се присъедини към отбора.

ЧЕРНО МОРЕ – ЦАРСКО СЕЛО 1:0
1:0 Даниел Димов (33)

ЧЕРНО МОРЕ: Митрович, Попов, Станчев, Панов, Димов, Илиев, Панайотов (79 – Янчев), Курьор, Букаси, Минчев, Родриго (71 – Ангелов)

ЦАРСКО СЕЛО: Джони Пласид, Ивайло Марков, Хулио Родригес, Мартин Кавдански, Реян Даскалов, Антонио Георгиев, Дилан Бахамбула, Уесли Ната, Андерсон Кордейро, Лудсинио Маренго (79 – Лео), Мирслав Будинов