ФК Царско село vs Локомотив Пд

29.05.2020 | 17:00
"Арена Царско село", София

Кратък Преглед

Царско село загуби с 0:2 домакинството си на Локомотив Пловдив в единствената контролна среща, която отборът ще изиграе преди подновяването на шампионата. Любослав Пенев направи дебют на треньорския пост в Царско село, а на терена дебют направиха още трима футболисти. Това са новото попълнение Михаил Иванов, юношите на клуба Владислав Иванов и Дилян Георгиев.

Мачът започна равностойно и двата отбора направиха няколко интересни атаки по посока на двамата вратари. Локомотив Пловдив поведе в резултата в 26-ата минута. След центриране от дясно Малонга засече топката с глава и вкара в мрежата. Пловдивчани вкараха и втори гол в 37-ата минута. Диниш Алмейда стреля от границата на наказателното поле, топката рикошира в защитник на Царско село, заблуди Джони Пласид и влезе в мрежата му за 0:2.

В 42-ата минута Антонио Георгиев опита далечен шут от около 20 метра, но топката попадна в ръцете на Мартин Луков.

Пет минути след подновяването на играта Николай Йорданов показа директен червен картон на Анте Аралица от Локомотив Пд за груб фаул срещу футболист на Царско село. Двата отбора обаче останаха по 11 човека, тъй като в игра се появи Кенан Муслимович.

Двамата вратари на Царско село Джони Пласид, а малко по-късно и неговата смяна Михаил Иванов направиха по едно добро спасяване в рамките на няколко минути след удари на Карагарен и Клапан.

В 73-ата минута добър удар на Симеон Мечев мина над вратата на Илко Пиргов.

В 78-ата минута много добро центриране на Ивайло Марков от ляво попадна на крака на Андерсон Кордейро, който стреля от близо, но не уцели вратата.

В 87-ата минута Царско село можеше да отбележи гол, но Хулио Родригес не успя да чукне топката в мрежата на Пиргов.

ЦАРСКО СЕЛО – ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 0:2

0:1 Доминик Малонга 26, 0:2 Диниш Алмейда 36

ЦАРСКО СЕЛО: Джони Пласид (62 – Михаил Иванов), Мартин Кавдански, Хулио Родригес, Ивайло Марков, Ивайло Иванов (71 – Лео Фиораванти), Реян Даскалов (66 – Симеон Мечев), Антонио Георгиев (74 – Илия Джамов), Румен Гьонов (79 – Дилян Георгиев), Дилан Бахамбула (55 – Уесли Ната), Андерсон Кордейро (86 – Владислав Иванов), Георги Минчев (69 – Мирослав Будинов)

ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ: Мартин Луков (71 – Илко Пиргов), Акинсола Акиниеми (46 – Милош Петрович), Лукас Масоеро, Диниш Алейда (61 – Николай Николаев), Бирсент Карагарен (66 – Йордан Тодоров), Петър Витанов (55 – Миховил Клапан), Парвиз Умарбаев (55 – Лукас Салинас), Йосип Томашевич (87 – Валентино Пулиезе), Димитър Илиев (79 – Петър Петров), Доминик Малонга (55 – Момчил Цветанов), Анте Аралица (50 – Кенан Муслимович)

ЧЕРВЕН КАРТОН: Анте Аралица (50, Локомотив)

ЖЪЛТ КАРТОН: Акиниеми (Л)

ГЛАВЕН СЪДИЯ: Николай Йорданов