ФК Царско село vs Левски

01.12.2021 | 17:30
"Арена Царско село", София

Кратък Преглед

Царско село загуби с 0:1 от Левски. Футболистите на Любослав Пенев три пъти уцелиха вратата, но така и не успяха да вкарат попадение на Николай Михайлов. Единственият гол в мача отбеляза Билал Бари в края на първата част.

Още във втората минута Николай Михайлов направи добро спасяване след изстрел с глава на Лъчезар Балтанов. Секунди след това изстрел от дистанция на Васил Шопов се спря в левия страничен стълб на вратата на Михайлов.

В 36-ата минута Димо Бакалов стреля от воле от дистанция, но топката се отби в десния страничен стълб на вратата, пазена от Михайлов.

Две минути преди края на първата част Марин Петков пусна остър пас в наказателното поле, а Мартин Кавдански не изчисти добре, пращайки топката на крака на Димитър Костадинов, който подаде към Билал Бари, а мароканецът матира Янко Георгиев.

През втората част отново гредата бе помощник на Николай Михайлов след удар на Димо Бакалов.

ЦАРСКО СЕЛО – ЛЕВСКИ 0:1
0:1 Билал Бари 43′

ЦАРСКО СЕЛО: 1. Янко Георгиев, 3. Мартин Кавдански – к, 7. Димо Бакалов (58′ – 29. Миси Мезу), 8. Ален Стеванович (79′ – 20. Петър Атанасов), 10. Лъчезар Балтанов, 12. Лукас Диас, 21. Венцислав Василев, 25. Александър Александров, 8. Карлос Охене, 83. Христо Попадийн (64′ – 77. Луи Нганиони), 93. Васил Шопов (79` – 9. Милчо Ангелов)