Арда vs ФК Царско село

23.11.2020 | 17:30
"Арена Арда", Кърджали

Кратък Преглед

Царско село претърпя загуба с 0:2 при гостуването на Арда в Кърджали. Мачът започна с едноминутно мълчание в памет на бившия треньор на „царете“ Никола Спасов. Двата отбора излязоха с фланелки с лика на Спасов.

Още в 3-ата минута можеше да падне гол във вратата на домакините, но Божидар Васев стреля над вратата на Иван Караджов.

В 28-ата минута домакините поведоха след попадение на Румен Руменов, а в 39-ата минута Арда вкара и второ попадение чрез Светослав Ковачев от пряк свободен удар.

Въпреки опитите на Царско село да отбележи гол това не случи.

АРДА – ЦАРСКО СЕЛО 2:0
1:0 Руменов 28, 1:1 Ковачев 39

ЦАРСКО СЕЛО: Джони Пласид, Ивайло Марков (77 – Тома Ушагелов), Мартин Кавдански, Луис Педро, Божидар Васев, Емануил Манев (85 – Дилян Георгиев) , Борис Галчев, Лъчезар Балтанов (60 – Андерсон), Антонио Георгиев, Дилан Мертенс (60 – Стефан Христов), Мирослав Будинов