Царско село отстъпи при гостуването на Черно море с 0:1. Единственото попадение в срещата падна през първото полувреме и негов автор бе Стефан Велев.

В 30-ата минута Царско село създаде удобна голова ситуация, но вратарят на Черно море Георги Георгиев успя да спаси удар на Димитър Костадинов. При последвалата контраатака домакините реализираха. Джони Пласид първоначално изби удар на Родриго, но Стефан Велев направи добавка.

Царско село имаше още 1-2 добри ситуации до почивката, но и Джони Пласид спади няколко много опасни положения през първата част.

През второто полувреме „царете“ успяха да овладеят топката за по-дълго, но натискът не доведе до резултат. В края на срещата Ален Стеванович центира добре, но Лесли де Са не успя да засече топката в мрежата на Черно море.

ЧЕРНО МОРЕ – ЦАРСКО СЕЛО 1:0
1:0 Стефан Велев 30

ЦАРСКО СЕЛО: 30. Джони Пласид, 6. Антонио Георгиев, 9. Стефан Христов (57′ – 21. Емануил Манев), 10. Лъчезар Балтанов, 11. Андерсон Кордейро (74′ – 7. Лесли Де Са), 17. Реян Даскалов, 20. Димитър Костадинов (74′ – 25. Ален Стеванович), 22. Луис Педро, 44. Карим Роси (57′ – 8. Панайотис Лука), 89. Луи Нганиони (46′ – 14. Христо Попадийн), 93. Иван Бандаловски