Царско село отстъпи с 1:2 от ЦСКА 1948 в контрола, в която Любослав Пенев даде възможност да играят всички футболисти, които се намират на проби в отбора. Това са тримата французи Салиф Сисе, Мохамед Брахими, Аксел Гиеру и Васил Божинов.

Именно Салиф Сисе реализира попадението за „царете“ в 8-ата минута. Той открадна топката от защитник на ЦСКА 1948 и с техничен удар прехвърли Даниел Наумов. Преди това домакините поведоха в резултата чрез Серкан Юсеин в 5-ата минута.

Още във 2-рата минута Емануил Манев можеше да отбележи гол. Той получи добро центриране от Сисе, но с глава не успя да се разпише.

В края на първото полувреме гостите стигнаха и до второ попадение чрез Георги Мирянов, който се възползва от меле в наказателното поле на Джони Пласид.

През втората част Царско село имаше няколко изгодни голови възможности, но до ново попадение не се стигне. В 65-ата минута Стефан Христов бе изведен сам срещу вратаря, но стражът на гостите успя да чукне топката в последния момент и тя излезе в корнер.

Отново Христов в 80-ата имаше шанс, но отново пропусне. В даденото от рефера продължение на срещата Леонадро Фиораванти имаше два шанса, но нямаше късмет да отбележи. Двете ситуации дойдоха след центриране от пряк свободен удар.

ЦАРСКО СЕЛО – ЦСКА 1948 1:2
0:1 Юсеин 5, 1:1 Сисе 8, 1:2 Александров 45

ЦАРСКО СЕЛО: Джони Пласид (46 – Михаил Иванов), Реян Даскалов (77 – Шарлестон), Божидар Васев (77 – Дилян Георгиев), Ивайло Марков (77 – Леонардо Фиораванти), Васил Божинов (70 – Румен Гьонов), Антонио Георгиев (25 – Симеон Мечев), Емануил Манев (70 – Мартин Попов), Аксел Гиеру (70 – Тихомир Динев), Мохамед Брахими (79 – Тома Ушагелов), Борис Галчев (70 – Мирослав Будинов), Салиф Сисе (63 – Стефан Христов)