Още двама млади футболисти направиха своя дебют в професионалния футбол с екипа на Царско село. Това се случи по време на последната среща от сезона – гостуването на Дунав Русе, което бе загубено с 0:1. Мартин Попов и Тихомир Динев се появиха в игра през второто полувреме на срещата. Така общо петима юноши на клуба направиха своя дебют в професионалния футбол под ръководството на Любослав Пенев. Тома Ушагелов, Владислав Иванов и Дилян Георгиев дори започнаха титуляри, след като в предишните срещи записаха и първи минути.

Единственото попадение в срещата отбеляза Григор Долапчиев в заключителните минути на срещата.

Таза следващият уикенд Царско село ще се изправи срещу Септември в мач бараж за оставане в Първа лига.

ДУНАВ – ЦАРСКО СЕЛО 1:0
1:0 Долапчиев 86

ЦАРСКО СЕЛО: Михаил Иванов, Леонардо Фиораванти, Реян Даскалов, Шарлестон, Антонио Георгиев (65 – Мартин Попов), Андерсон (46 – Тихомир Динев), Дилан Бахамбула (81 – Румен Гьонов), Владислав Иванов, Дилян Георгиев, Тома Ушагелов (81 – Мирослав Будинов), Георги Минчев