Царско село завърши годината със загуба с 0:2 при гостуването на Берое в Стара Загора. Това бе последният мач за календарната 2019 година. Момчетата на Никола Спасов имаха страхотни възможности и играха равностойно през целия мач, а в големи периоди дори диктуваха темпото на играта, но пропуски на чисти положения не дадоха възможност на отборът да си тръгне с точки от Стара Загора.

През първото полувреме мачът бе равностоен, а Царско село стигна до по-чисти ситуации. Никола Спасов бе избрал да започне мача с по-различна тактическа схема в сравнение с последните няколко мача на тима. Дебют направи бразилският защитник Шарлестон, който обаче получи травма в края на мача и напусна принудително терена. Дамиен Мари, Дилан Бахамбула и Родни Антуи направиха няколко пропуска от изгодни положения, които костваха точките на отбора.

Титулярният централен бранител Мартин Кавдански получи контузия през втората част и бе принудително заменен, което принуди Никола Спасов да прави вътрешни рокади на терена, което разстрои играта на „царете“.

Берое вкара два гола при бързи контраатаки. Първо Мартин Камбуров, а после и Ибрахима Конте бяха изведени сали срещу Джони Пласид и успяха да реализират за крайното 2:0.

ЦАРСКО СЕЛО: 30. Джони Пласид, 44. Шарлестон, 2. Густаво Карбониери, 3. Мартин Кавдански (46 – 20. Серка Юсеин), 4. Ивайло Марков (72 – 7. Антон Карачанаков), 17. Реян Даскалов, 6. Антонио Георгиев, 8. Уелси Ната, 22. Дилан Бахамбула, 11. Родни Антуи, 89. Дамиен Мари (73 – 91. Венцислав Христов)